O Nas

Folwark Miłkowiec położony jest na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta.

Miłkowiec położony jest wśród łąk, pól i lasów, nad niezwykle urokliwą rzeką Szkotówką oraz bobrowymi rozlewiskami. Najbliższa wieś znajduje się w odległości ok. 1,5 km. Jest to miejsce z daleka od cywilizacji oraz wielkomiejskiego zgiełku.

Oaza ciszy i spokoju…

Folwark Miłkowiec to miejsce, gdzie można zrelaksować się, wyciszyć oraz odpocząć.

 

 

Dysponujemy 46 całorocznymi miejscami noclegowymi (pokoje 2,3, i 4 osobowe oraz domki 4 osobowe).
Oferujemy 2 sale wielofunkcyjne (40 m2 i 100 m2), gdzie można zorganizować szkolenia, imprezy, warsztaty sportowe (joga, fitness).

Ponadto do dyspozycji gości oddajemy wędzarnię , grill , ognisko .

Specjalną ofertę kierujemy do firm, ale również do grup przyjaciół i znajomych, którzy chcieliby spędzić czas w sposób aktywny.
Mamy do zaoferowania mnóstwo atrakcji, dzięki którym pobyt w Folwarku będzie niezapomniany. Szczególnie polecamy spływy kajakowe rzekami Wel, Marózką i Łyną, off-road (oferujemy również przejazdy samochodami rajdowymi na jednym z nielicznych w Polsce, prywatnym odcinku specjalnym po drogach szutrowych), paintball, strzelnictwo i łucznictwo, kuligi, przejażdżki bryczką, rekreacyjne jazdy konne we współpracy ze stadninami koni w Dąbrównie i w Napiwodzie). Gmina Kozłowo, gdzie znajduje się Folwark Miłowiec słynie z dobrze oznakowanych, zróżnicowanych terenowo szlaków rowerowych. Wędkarzy zapraszamy na połowy nad jeziorem Kownatki, Szkotowkie oraz w samym Miłkowcu na Naszym stawie oraz rozlewiskach bobrowych.

Dla grup oczekujących bardziej ekstremalnych atrakcji, we współpracy z firmą eventową z Olsztyna, możemy zorganizować prawie wszystko 🙂

Na dzieci czekają zwierzęta – owce wrzosówki , kozy , króliki i świnka rasy złotnickiej pstrej.

Oferujemy wyżywienie – śniadania i obiadokolacje również dla osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej bądź mających jakiekolwiek ograniczenia w diecie przygotowaliśmy urozmaicony, bogaty jadłospis.

Miłośników czworonogów zapraszamy ze swoimi pupilami po wcześniejszym uzgodnieniu takiego pobytu z gospodarzem.

Folwark Miłkowiec zaprasza !!!