O Nas

Folwark Miłkowiec położony jest na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta.

Folwark Miłkowiec to miejsce, gdzie można zrelaksować się, wyciszyć oraz odpocząć.

 

Dysponujemy 46 całorocznymi miejscami noclegowymi (pokoje 2,3, i 4 osobowe oraz domki 4 osobowe).
Oferujemy 2 sale wielofunkcyjne (40 m2 i 100 m2), gdzie można zorganizować szkolenia, imprezy, warsztaty sportowe (joga, fitness).

Ponadto do dyspozycji gości oddajemy wędzarnię , grill , ognisko .

 

 

Specjalną ofertę kierujemy do firm, ale również do grup przyjaciół i znajomych, którzy chcieliby spędzić czas w sposób aktywny.
Mamy do zaoferowania mnóstwo atrakcji, dzięki którym pobyt w Folwarku będzie niezapomniany. Szczególnie polecamy spływy kajakowe rzekami Wel, Marózką i Łyną, off-road (oferujemy również przejazdy samochodami rajdowymi na jednym z nielicznych w Polsce, prywatnym odcinku specjalnym po drogach szutrowych), paintball, strzelnictwo i łucznictwo, kuligi, przejażdżki bryczką, rekreacyjne jazdy konne we współpracy ze stadninami koni w Dąbrównie i w Napiwodzie). Gmina Kozłowo, gdzie znajduje się Folwark Miłowiec słynie z dobrze oznakowanych, zróżnicowanych terenowo szlaków rowerowych. Wędkarzy zapraszamy na połowy nad jeziorem Kownatki, Szkotowkie oraz w samym Miłkowcu na Naszym stawie oraz rozlewiskach bobrowych.

Dla grup oczekujących bardziej ekstremalnych atrakcji, we współpracy z firmą eventową z Olsztyna, możemy zorganizować prawie wszystko 🙂

Na dzieci czekają zwierzęta – 3 owce wrzosówki , króliki i świnka rasy złotnickiej pstrej, a także nasz pies Burek 🙂

Oferujemy wyżywienie – śniadania i obiady również dla osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej bądź mających jakiekolwiek ograniczenia w diecie przygotowaliśmy urozmaicony, bogaty jadłospis.

Miłośników czworonogów zapraszamy ze swoimi pupilami po wcześniejszym uzgodnieniu takiego pobytu z gospodarzem.

Folwark Miłkowiec zaprasza !!!