Co w trawie piszczy...?

WIELKANOC W MIŁKOWCU

WIELKANOC W MIŁKOWCU

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Folwarku Miłkowiec. Bliskość przyrody, wiosenna sceneria, relaksujący spokój oraz ciepła i rodzinna atmosfera pozostawią na długo miłe wspomnienia.

Puzoniści zagrają w Dąbrównie

Puzoniści zagrają w Dąbrównie

Tradycja i współczesność- taką nazwę nosi ostatni, letni koncert puzonistów, który odbędzie się w niedzielę 24 września w Dąbrównie. Stowarzyszenie Miłośników Muzyki im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie oraz Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne zapraszają na kolejny i ostatni tego lata koncert Puzonistów – Tradycja i współczesność. Koncert odbędzie się w kościele parafialnym o godz.13 a wstępWięcej oPuzoniści zagrają w Dąbrównie[…]

DNI LUBAWY 2017

DNI LUBAWY 2017

Od piątku, 25.08. do niedzieli, 27.08. zaplanowano tegoroczne Dni Lubawy. Muzycznymi gwiazdami pierwszego dnia wielkiego świętowania będą: zespół Bayer Full i Margaret. W sobotę natomiast dla lubawskiej publiczności zaśpiewa wokalistka Halina Frąckowiak i zespół Bracia. Zwieńczeniem lubawskiego święta będzie koncert zespołu Red Lips i pokaz fajerwerków.

GMINNO – PARAFIALNE DOŻYNKI W KOZŁOWIE

GMINNO – PARAFIALNE DOŻYNKI W KOZŁOWIE

27 sierpnia na boisku osiedlowym w Kozłowie odbędą się dożynki. Harmonogram 14:00 Uroczysta msza święta z wręczeniem chleba i darów 15:00-19:00 Występ zespołów dziecięcych z GCKiS w Kozłowie konkurencje dla sołtysów TABOR Cygański Zespół Pieśni i Tańca Zespół Wrzos 19:00 Zabawa taneczna – zespół Sadex

DNI DZIAŁDOWA

DNI DZIAŁDOWA

Burmistrz Grzegorz Mrowiński zaprasza na Dni Działdowa 2017. Od 12 do 18 sierpnia w Działdowie odbędzie się cykl imprez sportowych oraz kulturalnych, które upamiętnią 673 lat istnienia Miasta.